Радостин Василев: От Кирил Петков и Асен Василев не съм бил заплашва никога

4262

От Кирил Петков и Асен Василев не съм бил заплашва никога. Това каза пред журналисти Радостин Василев в НС, предаде репортер на "Фокус".

"Аз направих този запис, не се срамувам. ПП не са избрани тук за коалиция с ГЕРБ. Не съм бил принуждаван да пускам записа. Аз съм заплашван заради действията ми - обявяването на пресконференцията и пускането на записите. Румен Радев няма нищо общо", обясни той.

По думите му новият политически проект е в ход, имам огромна подкрепа на гражданите. Василев добави, че от моите действия са най-недоволни тези, които се опитаха да направят коалиция тайно и задкулисно. Той подчерта, че не вижда как президентът може да застане зад политически проект.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Няма хора по Черноморието ли? По-добре вижте това!
Борисов в Раковски: Радев заслужава да бъде поздравен
Трима служители на АПИ са в болница след тежък инцидент
Луиза Григорова: Всеки знае по-добре от теб как да си гледаш дете...
Експерти констатираха множество мазутни топчета на нашето море
Гранични полицаи задържаха дрогиран шофьор без книжка, превозващ ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).