Първа оставка в кабинета "Борисов 3", премиерът я прие!
Министърът на здравеопазването Николай Петров подаде оставка. Оставката беше приета от министър-председателя Бойко Борисов. Това съобщиха току-що от Министерския съвет.
Министърът на здравеопазването Николай Петров подаде оставка. Оставката беше приета от министър-председателя Бойко Борисов. Това съобщиха току-що от Министерския съвет.