Простреляха жена, докато играе на новогодишното хоро

7513
1

Жена беше простреляна, докато играе хоро при посрещането на Новата година. Тежкият случай е заснет случайно с мобилен телефон. Инцидентът се е случил в един от крайните квартали на Ловеч. 

В първите минути от новата година съседи се събират, за да си я честитят. Те се хващат на хоро, когато изведнъж една от жените се свлича на земята.  Първоначално хората смятат, че на 42-годишната Теодора й е прилошало. В последствие в Спешна помощ виждат продупченото й яке, както и следите от кръв.

"Гледахме ги как се веселят и виждам как политна и се свлече. То стана за секунди. В първият момент си помислих да не е инсулт. След това видяхме, че тече кръв отляво", разказа Неврие Сабриева - съседка на пострадалата.

"Аз бях вътре в гаража и беше сложено за почерпка. Изведнъж ми казаха: жена Ви падна. И се затичах и видях, че паднала. То в клипчето се чува, че някой отзад гърми. Може да е гръмнал някой на посоки", смята Мирослав Тодоров - съпруг на простреляната.

Куршумът е 22 мм, все още не е изваден от тялото на жената, която обаче е без опасност за живота. Предполага се, че изстрелът е произведен случайно в разгара на празненството. От полицията и прокуратурата отказаха коментар, съобщи Нова.



Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Десетки сигнали за замърсени плажове по Българското Черноморие
Британско семейство: Ако някой ни беше казал, че ще оцелеем почти...
Промени в тарифите на "УниКредит", идват незабавни плащания в евр...
Експерт: Работодателите вече няма да могат да изискват информация...
Тир изхвърча от магистралата! Пловдивчанка: Нещата изглеждаха сер...
Прокуратурата не показа състрадание към Стоян Колев


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).