Проф. Рачев: Всичко се дължи на топлия циклон

4667

Събота и неделя ще е по-топло, в понеделник ще нахлуе малко по-студен въздух. Сняг ще вали само по високите части. Това заяви пред bTV климатологът проф. Георги Рачев. 

"Днес ще бъде топло не само по морето. В Сърбия тази сутрин има 20 градуса. Всичко се дължи на топлия циклон, който на целите Балкани ще носи много топъл въздух. На морето ще бъде изключително топло с температури до 20 градуса."

"Много динамично, бързопроменящо се време поне първите десет дни на декември. Засега се очаква да бъде малко по-топъл и с валежи." 

"Понеделник, вторник и сряда ще е едно такова никакво време с темепратури около 4 градуса, към 6-7 декември ще има нов процес на валежи."

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Защо се берат 77 и половина билки на Еньовден и кои са именниците...
Времето разцепва България на две днес: Ето къде ще ударят мощни г...
Туристи по морето: Всички цени са пълен шок. Рибена супа - 10,70 ...
Нов по-висок данък при всеки следващ имот удря собствениците
Разочарование по плажовете: Ново замърсяване с мазут по Южното Че...
БАБХ изтегли от пазара 6000 кг продукт с етикет "краве масло", ок...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).