Поредно безумие по нашето море нажежи мрежата

34509
1

Поредно безумие по нашето море предизвика вълна от недоволство в социалните мрежи, видя Burgas24.bg. На снимки, за които се твърди, че са заснети днес, се вижда как кемпер гази пясъчните дюни на Шофьорския плаж край Созопол.

"Имаме си гости - зелени, умни , красиви!", е написал авторът на кадрите. Само преди 2 седмици мъж с АТВ изора дюните на същия плаж. Реакцията на властите не закъсня. Областният управител на Бургас проф. Мария Нейкова размаха пръст на нарушителите, като се закани да бъдат наказвани с цялата строгост на закона.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Агробизнесменът, който ликвидира своите ябълкови градини: Очаквай...
Идва голяма жега
Моторист загина при зловещ инцидент
Движението в тунела на магистрала "Тракия" е парализирано
Спад на цените на цели 26%: Ето кои храни поевтиняват и кога ще г...
Емблематично българско градче е преобразено


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).