Пиян лекар отиде да прегледа пациент, шашна близките
Пиян лекар от Спешна помощ, който едва се държи на краката си, посети столичния квартал "Факултета". За това сигнализираха близките на пациент пред bTV. Инцидентът е станал късно снощи.
След като лекарят пристига във видимо нетрезво състояние, близките на пациента се обаждат отново в "Спешна помощ", за да изпратят друг специалист.
Междувременно лекарят, залитайки, си тръгва, като отрича да е пиян и казва, че има проблеми с краката. Той обещава да даде проба на дрегер.