Пеевски: Всичко е в ръцете на ПП-ДБ, да изпълнят това, което е записано
Всичко е в ръцете на ПП-ДБ, да изпълнят това, което е записано Това заяви лидерът на ПГ на ДПС Делян Пеевски пред журналисти в парламента, предаде репортер на "Фокус".
"За страната не е добре избори две в едно, за ДПС е добре - ние сме готови. За мен не трябва да тласкаме държавата в тази криза. Тамън взе да се излиза от проблемите, които се наслоиха в двете години на служебни правителства", заяви Пеевски.