Папи Ханс влезе в учебниците по български, написа песен на Луна

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (4)
16:08 / 13.11.2018
16097
Константин Трендафилов, познат повече като Папи Ханс, влезе в учебниците по български език за 7-и клас. Оказа се, че кратък цитат от последния му роман е публикуван и участва, макар и без негово съгласие, в учебната програма. Това сподели наскоро изпълнителят с неприкрито задоволство.

"Ползва се един кратък цитат от моя роман, с който се показва как разчупената реч може да влиза в литературата. Това мен изключително много ме учуди, защото никой не ме е питал за разрешение. От друга страна, е огромно признание за мен“, отсича Папи, без обаче да коментира фиаското по време на матурата в Къщата, писа "Шоу“.

Неотдавна пък емблематичното му парче "Кекс“ попадна в статия на британско издание. Междувременно стана ясно, че Папи Ханс е един от авторите на най-новото парче на Луна – "Леко, леко“.

Виж коментарите (4)

Още по темата (1871):
14.12.2019 Синът на Стефан Данаилов: Ще го запомня като добър и смирен човек!
14.12.2019 Вдовицата на Шарлопов с нов мъж до себе си
14.12.2019 Николета се показа без капка грим, феновете полудяха!
10.12.2019 Светлана отпразнува имения ден на бебето си с парти за 10 хиляди лева
07.12.2019 Голяма новина за "Откраднат живот"!
26.11.2019 Теди Велинова ремонтира каравани след развода с д-р Енчев
Още новини от Национални новини:
Даниел Митов поиска оставката на шефа на ОД на МВР Хасково
Предупреждение от Meteo Balkans: След полунощ очаквайте дори над ...
КНСБ: Където има колективен договор, заплатата е с 14% повече
На пазара се появиха първите череши, цената е 50 лева за килограм...
Петър Дафинкичев: Не може да се живее с 620 лева
Кой колко взима в България?


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).