21-годишна от плевенското село Тотлебен е момичето, което се хвърли пред товарния влак на гара "Владимир Павлов" в Бургас. Това съобщиха за Burgas24.bg от пресцентъра на МВР. От там разкриха, че разследващите работят по няколко версии, включително бутане и неволно падане на жп релсите.
Както съобщихме, младата жена е била в компанията на приятеля си, който в момента е отведен за разпит. Той дава несвързани обяснения, включително, че не познава самоубийцата.
Състоянието й е изключително тежко, шансовете й да оцелее са минимални. Крайниците и са буквално разкъсани, загубила е много кръв. Наложила се спешна ампутация на двата й крака, научи Burgas24.bg. 
Единият крайник е прерязан на нивото на бедрото, другият - на глезена. Екип от съдови хирурзи и ортопеди в момента се бори за спасяване на живота му.