Откриха тяло на мъж в пещера

3771

Тяло на мъж откриха в пещера в района на Преображенския манастир, предаде кореспондент на "Фокус“. Светата обител се намира в землището на търновското село Самоводене. От Областна дирекция на МВР – Велико Търново уточняват, че сигнал за случая е получен на 16 януари.

"Тялото е извадено с помощта на специализирани екипи на БЧК. Извършен е оглед в присъствието на съдебен лекар. Следи от насилие не са установени“, обясняват от полиция.

По случая е образувано досъдебно производство, което е под наблюдението на прокуратурата.

По непотвърдена информация трупът е намерен от пещерняк, който незабавно е алармирал полицията. Останките са изпратени за аутопсия в областната болница във Велико Търново.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Времето разцепва България на две днес: Ето къде ще ударят мощни г...
Туристи по морето: Всички цени са пълен шок. Рибена супа - 10,70 ...
Нов по-висок данък при всеки следващ имот удря собствениците
Разочарование по плажовете: Ново замърсяване с мазут по Южното Че...
БАБХ изтегли от пазара 6000 кг продукт с етикет "краве масло", ок...
Експерт: На практика няма пари за пенсии и заплати при сегашното ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).