Огромен пушек се вдига на АМ "Струма", ето какво се случва
Огромен пушек се вдига на АМ "Струма" в района на 58-я километър. За това съобщи читател на "Фокус". От кадрите става ясно, че полиция регулира движението. Причината е възникнал пожар край аутобана.
Малко след това има и аварирал тир. От видеото разбираме, че товарът се е разпръснал на части от пътното платно.
Шофирайте внимателно!
Този браузър не поддържа видео елемента.