Ограничения на скоростта на магистрала "Тракия" заради неравности по пътя

4368
3

В по-голямата част от автомагистрала "Тракия" на територията на област Пазарджик е въведено ограничение на скоростта заради неравности по пътя. Ограничението е въведено по предложение на Областната дирекция на МВР-Пазарджик и в частност група "Престъпления по пътищата" към дирекцията.
Ограничението е за максимална скорост от 100 км в час, вместо максимално допустимата за автомагистралата. То е въведено от няколко месеца и ще продължи, докато не бъде изцяло реконструирана отсечката на автомагистрала "Тракия" на територията на област Пазарджик, тъй като това е една от отсечките, която е в сравнително недобро състояние като пътна настилка. 
Ограничението обхваща около 30 км от магистралата и в двете посоки и е обозначено с пътни знаци.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Кмет дари Дара с парцел на морето
Изумително: Канцлерът на Германия посрещна Румен Радев с Bangaran...
За 50 минути вече можем да стигнем от София до Бургас
Земетресение на 12 километра от Бургас
Нешка Робева: Искам да благодаря на Дара
Първи думи на бащата, чието дете загина, карайки мотора му


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).