Община Варна пусна видео за онлайн тренировка по баскетбол

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
10:07 / 29.12.2020
1550
Готово е новото видео за онлайн тренировка по баскетбол, част от първия в страната модел за обучение и практикуване на спорт в дистанционна (онлайн) форма. Проектът е осъществява от дирекция "Спорт“ към Община Варна и Икономическия университет в града, катедра “Физическо възпитание и спорт".  

Онлайн уроците въвеждат в спецификата на играта баскетбол и как загряваме преди тренировка. Видеото е достъпно за всички, които желаят да го ползват в онлайн платформите. В процес на довършване са онлайн уроци по балет и йога, които също ще бъдат публикувани, съобщават от дирекция “Спорт" към Община Варна.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Пламен Павлов: Този ден трябва да бъде официален празник в Българ...
Близо 700 военни ще преминат през парада на 6 май, техника няма д...
Енергийният министър: От 1 юли ще има нов начин за определяне на ...
Външно с важно предупреждение след ракетни удари на хутите срещу ...
Арестуваха Пешо Калашника в "Студентски град"
Един от най-добрите ни криминалисти за убийството на Маги: Нещо д...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).