Нора Недкова: Родих се момиче, но станах жена

7672

Плеймейтката Нора Недкова отпразнува 26-ия си рожден ден изненадващо скромно, като отпътува до остров Сицилия. "За първа година реших да не правя големи и мащабни партита, а да се отдам на своите чувства и емоции и да замина извън страната! Винаги съм се плашила от числото 26, но възрастта не е нищо повече от едно число! Никога няма да станем по-млади, отколкото сме в настоящия момент. Така че го прегръщам и обичам този момент и му се радвам!", изпадна в тежки философски разсъждения Недкова.

"Пред мен са още много прекрасни години, в които ще продължа да търся истината, да подлагам на съмнение всичко, което не ми изглежда правилно, и да се опитвам да окажа своето влияние върху света! Готова съм да продължа да уча и още уроци в живота, който все така ще ми поднася възможности да се развивам, да съзрявам, да израствам, да се трансформирам и да споделям. Надявам се, че и вие ще го сторите! Родих се момиче, но станах жена!", каза още блондинката, която нашумя с участието си в "ВИП брадър", където демонстрира пиперлив език и не цепеше басма на никого, съобщава "България Днес".

Недкова признава, че от много време няма мъж до себе си и затова остава мистерия с кого е пътувала до Ботуша. И коя е тайнствената ръка, която е натиснала копчето на фотоапарата, за да запечата кадрите от леглото й. На снимките се вижда, че върху матрака има разположени две възглавници, така че Нора едва ли сама е отпътувала зад граница. Тя предпочита да не разкрива подробности от личния си живот, затова и трудно ще чуете от нея признание за любим мъж, коментират хора от нейното обкръжение.

За 26-ия си рожден ден плеймейтката беше засипана с куп пожелания, като на повечето от тях отвърна отново с мъдра мисъл: "Пожелавам си с всяка изминала година да имам предимствата на старостта: Мъдрост, Спокойствие и Вяра, и предимствата на младостта: Сила, Надежда и Красота".

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Българка: Кракът ми няма да стъпи повече там! Ако плащаш в евро, ...
Има ли шофьори, които смятат, че синият автомобил е с предимство?...
Актьор: Тревожи ме, че продуцент на "Комиците" стана министър на ...
Министър Абровски край Пловдив: Ще се стремим да направим земедел...
Топло време и дъжд през следващите 24 часа
Иво Аръков проговори за онези 400 000 евро: В момента изплащам 4 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).