Мъж намушка с нож полицай в столицата

2229

33-годишен е задържан за нанесена телесна повреда на полицаи в столицата, съобщават от пресцентъра на МВР. В района на ж.к. "Свобода“, криминално проявен мъж се опитал да осуети полицейска проверка, като нанесъл удари на служители от Второ РУ. При оказаната съпротива наранил с нож в областта на лявата предмишница единия от тях. Незабавно мъжът е задържан.

За Sofia24.bg от СДВР съобщиха, че е оказана медицинска помощ на ранения полицай и му е назначено домашно лечение.

По случая е образувано досъдебно производство. Материалите са докладвани в Софийската районна прокуратура, на 33-годишния мъж е повдигнато обвинение за престъпление по чл. 131, ал. 2 от НК. След наложената му прокурорска мярка за задържане за срок до 72 часа, му е наложена мярка за неотклонение "домашен арест“.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Църковен празник е: Какво не се прави на 22 юни
240 минути чакане за 40 километра, рекордни тапи към Гърция
Панделиева: Все повече туристи започват да отказват да се връщат ...
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).