Любители на моржуването скриха шапката на всички!

3074

Любители на моржуването поплуваха в студеното море във Варна. За тази инициатива съобщи в социалната мрежа Фейсбук Емил Златев - организатор на събитието, видя Varna24.bg. Златев е инструктор по карате, фитнес, йога и диетология с над 35 години опит.

"НАШИЯТ ПЪРВИ ЯНУАРИ

Както всеки първи януари в последните, поне десетина години.

ДЕСЕТКИ, ДЕСЕТКИ, ДЕСЕТКИ...

Навити, усмихнати, изпълнени с енергия, оптимизъм, здрави хора, с които заедно тренирахме, дишахме, разтягахме, а после слязохме до брега и влязохме в морето.

НИКОЙ НЕ УМРЯ ОТ СТУД

Никой не се закашля.

Никой не се оплака, че водата е девет градуса.

И никой досега не е дал петстотин лева (както прогнозират по форумите) за антибиотици, щот "от студената вода се хващала пЛЕВмония" (правописът е оригинален "новобългарски", взет от коментарите).

ВСЪЩНОСТ, ОТ ГОДИНИ не сме давали нито една стотинка за лекарства, защото...

Ами, защото не боледуваме.

Ни настинка, ни гърло, ни кашлица, ни дори един сопол за цяр.

Нищо.

И НИТО ЕДНА СТОТИНКА ЗА ЛЕКАРСТВА, ПРИЯТЕЛИ!

Правилно прочетохте.

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!", написа Златев във Фейсбук.



Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Църковен празник е: Какво не се прави на 22 юни
240 минути чакане за 40 километра, рекордни тапи към Гърция
Панделиева: Все повече туристи започват да отказват да се връщат ...
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).