Какво време ни очаква до края на седмицата?

1980

До края на тази и през първата половина от следващата седмица времето ще бъде спокойно есенно, почти без валежи, с предимно разкъсана облачност и температури над климатичните норми, съобщиха от НИМХ.

Повишена вероятност за слаби валежи има в петък над Източна България, а към неделя-понеделник - в отделни, главно планински райони, където ще има повече облачност. Вятърът ще е предимно слаб, в Източна България в началото на периода все още от североизток, до умерен; от неделя ще бъде по-често със западна компонента.

Преобладаващите максимални температури ще са между 24° и 29°, към понеделник - с 1 до 3 градуса по-ниски. Минималните - между 10° и 15°, по Черноморието до 18°.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Разочарование по плажовете: Ново замърсяване с мазут по Южното Че...
БАБХ изтегли от пазара 6000 кг продукт с етикет "краве масло", ок...
Румен Радев категоричен за минималната заплата, бюджетът започва ...
Пуснаха фалшиво масло Deutsche Markenbutter, пълно с вредни мазни...
Любовна драма със състезателка от националния ни отбор е основнат...
Правителството замразява минималната заплата на 620 евро до 2028 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).