Изненада! Слави Трифонов дава кола и шофьор на Мая Манолова

17373
15

Слави Трифонов ще осигури кола и шофьор на Мая Манолова, за да може да изпълнява задълженията си като омбудсман. Това обяви водещият в началото на предаването си снощи. Законова поправка предвижда Манолова да слезе от колата на НСО, за да се пестят пари. Тя вече пътува с обществения транспорт и приема гражданите в движение. Според Слави Трифонов тя е изпълнила със съдържание поста на национален омбудсман и трябва да бъде подкрепена.

"Имам възможност, работодател съм. Има и други работодатели, може и те да помогнат", каза Трифонов след дълга реч колко е неудачно пестенето на средства за НСО да се измерва с колата и шофьора на Манолова, а службата да вози и охранява десетки политици, които ги ползват и за лични нужди.

Виж коментарите (15)
Още новини от Национални новини:
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес
Страховит екшън в Южна България, млада жена изпотроши къщата на с...
Новото правителство встъпи в длъжност: Румен Радев прие управлени...
Бизнесмени показаха сметка от заведение в Гърция: В България така...
Джипи: Няма друга страна като България, в която пациентът да може...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).