Илия Баташки си подаде оставката като депутат, приеха му я!
Преди броени минути парламентът гласува оставката на депутата от Коалиция за България Илия Баташки. 127 от народните избраници бяха "за", 16 - "против", 14 се въздържаха.
"Ще го запомним като един симпатичен, колоритен колега. Да е жив и здрав на новото си поприще", каза председателят на Народното събрание Михаил Миков.
Припомняме, че както Plovdiv24.bg вече писа, Баташки става зам.-директор на МВР болницата в София.
"Издържал съм конкурса за МВР болницата за заместник-директор и би трябвало да започна на чисто и с политически неутралитет. Мисля, че ще бъда полезен на колегите - това е един добър и сплотен екип от професионалисти. Ще се опитам да помогна", коментира преди време за нашия сайт доцент Баташки.