Хванаха млад мъж да шофира с коктейл от наркотици и без "Гражданска отговорност"

4288

Полицията в Шумен хвана млад мъж да шофира след употреба на коктейл от наркотични вещества. Пробата му е показала кокаин, опиати, метамфетамин и метадон.

Около 12:20 ч. мобилен полицейски екип, който работил по осигуряване на реда по време на изборите, спрял за проверка водач на лек автомобил с варненска регистрация, който се движил по пътя от село Стоян Михайловски в посока Нови пазар.

Зад волана бил 20-годишен мъж, с адресна регистрация в Нови пазар. При проверката е установено, че автомобилът е без задължителна застраховка "Гражданска отговорност" и със служебно прекратена регистрация.

Водачът е тестван за шофиране след употреба на наркотични вещества и техни аналози. Тестът отчел положителна проба за кокаин, опиати, метамфетамин и метадон, съобщават от пресцентъра на полицията в Шумен, цитирана от БТА.

Работата по случая продължава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Как лъскавите опаковки ни подвеждат за качеството на храната?
Експерт: Празните имоти са най-вредни, те трябва да бъдат облаган...
Стотици неграмотни джигити с "книжки от интернет" въртят волана п...
Собственикът на фирмата, глобена заради масло без мляко: Не знаех...
Шофьорът на ТИР-а от тежката катастрофа на "Тракия" с две загинал...
Експерт: Прогресивният данък може да изкара на пазара хиляди праз...


Виж още: