Хванаха десет нелегални мигранти в автомобил

1943

Група нелегални мигранти са открити в при проверка на автомобил, съобщиха от полицията. Проверката е извършена в късния следобед вчера, при разклона за с. Паволче, на изхода на Враца, съобщи БТА. По документи автомобилът е собственост на жител на Лом, но е управляван от гражданин на Кралство Белгия.

В купето и в багажника на колата имало общо 10 чужденци – шестима от сирийци и четирима от Ирак. Мигрантите и автомобила са задържани за срок до 24 часа в Районното управление във Враца и предстои да бъдат приведени в специалните домове за временно настаняване на чужденци при дирекция “Миграция" в София, уточняват още от полицията.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Разочарование по плажовете: Ново замърсяване с мазут по Южното Че...
БАБХ изтегли от пазара 6000 кг продукт с етикет "краве масло", ок...
Румен Радев категоричен за минималната заплата, бюджетът започва ...
Пуснаха фалшиво масло Deutsche Markenbutter, пълно с вредни мазни...
Любовна драма със състезателка от националния ни отбор е основнат...
Правителството замразява минималната заплата на 620 евро до 2028 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).