Фирма "подари" околосветско пътешествие на уволнен служител

11009
4

Фирма "подари" околосветско пътешествие на уволнен служител. След 9 години зад бюрото в IT компания Диана Чавдарова неочаквано губи работата си, но й дават добро обезщетение. Всички пари от него младата жена инвестирала в самолетни билети до екзотични дестинации. Бивша професия - статистик. Настояща - пътешественик. Промяната за Диана започва с едно изненадващо съкращение от работа. Всички мечти се оказват на хиляди километри от родината. 
И защо не за тях да не плати фирмата, показала ти вратата. 50 дни, 11 държави, раница, фотоапарат и доза страх от неизвестното. Да обиколиш земното кълбо всъщност струва не толкова пари и време, колкото решителност - категорична е Диана. Тя вече мисли за следващите си пътувания - до Непал и Мароко. Едно обаче е сигурно. Всяко пътешествие ще завършва вкъщи. В България и родния Ботевград.




Източник: Нова тв
Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
Демерджиев отново в МВР! Първият министър със завръщане
Адвокат: Един подпис при оглед на имот може да ви струва хиляди е...
Шкварек срещу ПП-ДБ: Нарцистични и неадекватни сте
Срив в българската шивашка индустрия заради вноса на евтини дрехи...
9 май е дата на поражение, а не на триумф за България
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).