Джулиана Гани резна носа си в Германия: Искам да ми стане по-кукленски

11781
1

Джулиана Гани не спира да преследва мечтата си за съвършена визия. За пореден път тя ляга под ножа, за да коригира носа си. "Искам да ми стане по-кукленски носът и няма да се спра, докато не постигна желаната визия“, сподели преди време Гани. Явно сега моментът за това е дошъл. Преди няколко дни тя отлетя за Германия със съпруга си Станимир Ташев. В деня преди хирургическата интервенция двамата запалиха мрежата с горещ кадър от ваната на мега скъпарски хотел към клиниката, където Джулиана се разкрасява.

Вчера няколко часа след операцията Джулиана написа на стената си във Фейсбук: "Всичко мина успешно, а моят любим мъж е до мен в най-трудните моменти! Затова е семейството - в радост и мъка да бъде заедно!“. Тя разказа, че дори и в този вид, с бинтове и марли Станимир не спира да й казва, че я обича и дори и така изглежда прекрасно както винаги. "Красотата изисква жертви,струва си,стига много да го искаш", написа преди малко още Гани.



Източник: bglife.club
Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Минус 2 градуса са измерени в Южна България тази сутрин
Днес е летен Никулден – какви са народните поверия
866 души у нас, 24 400 в Европа: Жегата вече убива по-бързо от пъ...
Демерджиев отново в МВР! Първият министър със завръщане
Адвокат: Един подпис при оглед на имот може да ви струва хиляди е...
Шкварек срещу ПП-ДБ: Нарцистични и неадекватни сте


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).