Движението по АМ "Тракия" спря, шофьорите излязоха от колите!
Движението при 22 километър на АМ "Тракия" в посока София беше временно преустановено. Ограничението се наложи заради възникнал пътен инцидент, при който по пътното платно се е разляло гориво. До измиването на горивото от пътното платно всички водачи изчакваха на място. Към 16.25 часа движението по магистралата е възстановено, информират от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ).
Този браузър не поддържа видео елемента.