Деси Банова отвори нова страница в живота си: Омръзна ми да слушам как...

57859
3

Деси Банова отвори нова страница в живота си. Официално стартира новата й рубрика по Нова телевизия "Историите на успеха с...". Преди самия репортаж бившата синоптичка разкри, че след 20 години прогноза за времето отваря нова страница в професионалната си кариера. 
"Омръзна ми да слушам как за българина единственият изход е Терминал 2. Срещайки се с тези хора, аз съм позитивно настроена за бъдещето на тази страна", разкри още актуалната приятелка на предишния президент Плевнелиев. Първият репортаж на Банова бе за Александър Рангелов. 
Той е само на 33 години, но в автобиографията му вече фигурират множество престижни отличия, най-ценното от които е награда за иновации, лично връчена му от Илон Мъск. Той прави чудеса от семейната компания и вече може да се похвали с експорт на седем континента.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Американско семейство: В САЩ едва свързвахме двата края, в Българ...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес
Страховит екшън в Южна България, млада жена изпотроши къщата на с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).