Депутат от БСП се оказа неволна жертва по време на протеста тази вечер

6542

Носът на депутата от БСП Александър Симов е бил разбит неволно от възрастна фенка на Христо Иванов, разкри съпругата на народния избраник с публикация в социалната мрежа. Депутатът е пострадал неволно при протестите тази вечер. Публикуваме публикацията на съпругата на Александър Симов без радакторска намеса.

"Една баба, гласоподавателка на Демократична България, без да иска праснала с лакът Александър по носа. И като текнала една кръв по ризата му, бабата и Александър се чудили кой да припадне по-напред от ужас. Толкова да е загубен моят мъж и хич да не сети да отиде да припадне пред нечия телевизионна камера. Щото Борисов нали все казва, че при първата капка кръв подава оставка. А тука си е имало мат’риал за три-четири оставки."

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ публикува 7-дневна прогноза
700 евро заплата за работа по 10 часа на ден на морето
След 1 юли гратисният период изтича и всяка банка ще налага такси...
Големите вериги: За разлика от Гърция, у нас "Кошница с грижа" се...
Рибар улови бял амур с тегло 17,6 килограма в Марица
България е второто най-лошо място в целия ЕС по темп на поскъпван...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).