Демерджиев за намерения труп: Жертвата е търсила помощ

2572

“Има данни, че жертвата е търсила помощ от неправителствени организации, но за съжаление тя не е стигнала до полицията" Това каза Министър Демерджиев пред журналисти по повод намерения снощи труп в багажник на кола в София, предава репортер на “Фокус".

По думите на вътрешния министър понякога комуникацията между МВР, неправителствения сектор и структурите под шапката на социалното министерство не е достатъчно добра.

“Подготвяхме още преди изборите среща с националния координатор по домашно насилие и всички отговорни институции, защото този проблем ескалира, за да се взимат по-навременни мерки", каза той.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Очевидец: За първи път виждам поражение на моста на Колю Фичето з...
Респект! Георги Колевичин покори първенеца на планетата връх Евер...
Рязко затопляне, 30 градуса и преждевременно лято до дни
Пръстенотворка изяде листата на 4000 ябълкови дървета в Пловдивск...
ТЕЦ "Бобов дол" с позиция до Министерство на енергетиката
Дъждове и гръмотевици утре


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).