ДАНС подаде сигнал срещу Христо Бисеров в прокуратурата

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (15)
10:46 / 07.11.2013
5544
Държавната агенция за "Национална сигурност" е подала сигнал в прокуратурата, свързан с Христо Бисеров. Сигналът е за финансови и данъчни престъпления и е подаден вчера следобед от председателя на ДАНС Владимир Писанчев. Това съобщи преди заседанието на Висшия съдебен съвет главният прокурор Сотир Цацаров.

Очаква се до края на деня прокуратурата да излезе с информация по случая. Цацаров коментира, че не се притеснява от факта, че ДАНС го е информирала, след като Христо Бисеров е подал оставка.

Малко по-рано през деня със 138 гласа "за", 10 "против" и 23 "въздържал се" депутатите гласуваха освобождаването на Христо Бисеров като депутат от ДПС, заместник-председател на Народното събрание и шеф на правната комисия.


Виж коментарите (15)
Още новини от Национални новини:
Въвеждат наказателни лихви и допълнителни наказания за водачите, ...
Даниел Митов: Увеличението на заплатите в МВР води до повишени оч...
Природозащитници и учени настояват България да приеме Океанското ...
Експерти за жилищата в панелки: Цените са атрактивни, но недостат...
Икономист: Моделът на ниски данъци в България е под опасност
Търсят се свидетели на инцидент с агресия и нападение над 11-годи...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).