"България еър" с нова информация по случая със закъснелия полет за Москва

7476
1

Във връзка с информацията за руски туристи, които цял ден не могат да излетят за Москва, от пресцентъра на "България еър" се свързаха с Plovdiv24.bg, за да пояснят обстоятелствата около случая.

Действително вчера е имало забавяне на полет за Москва, но то е било изключително и само за осигуряване на безопасността на пътниците след установяване на технически проблем в самолета. Пътниците, които е трябвало да се качат на борда са били 140. На всички тях са били осигурени храна и напитки по време на престоя им на Летище София, а по-късно са били настанени в хотел до отстраняване на проблема. Вероятно напрежението около създалата се ситуация е причината някои от пътниците да преувеличават информацията, тъй като до ексцесии не  се е стигнало и късно вечерта всички са отпътували успешно за Русия.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Обрат на пазара: Прогнозират ръст на фирмените фалити у нас през ...
Кола се преобърна в Северозападна България, пътувало е семейство ...
Гърция е блокирала монетата от 2 евро на България
Гладиатори, рицари и древни занаяти превземат Пловдив
Шофьорите бесни заради ремонтите по АМ "Тракия"
Рибари издърпаха гигантски 280-сантиметров сом в река Дунав и го ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).