Борисов: Ние ще решаваме с кого ще управляваме

Автор: Самуил Иванов
Коментари (2)
11:00 / 27.03.2024
4541
"Аз отговарям само за ГЕРБ. Оценките, които се дават са право на всеки лидер", заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пред журналисти, предаде репортер на "Фокус".

По думите му е висша форма на демокрация, след избори,  хората да определят кой да управлява, как да се управлява.

"Не мога да кажа нещо лошо за Христо Иванов, Атанас Атанасов, Кирил Петков, Асен Василев. Петък, събота, неделя можеше да имаме правителство. Проявих разбиране, че без Асен Василев не може да има правителство - първи компромис. Втори компромис - енергетика. Трети компромис - отбрана. Четвърти компромис - електронно управление", допълни Борисов.

Той отсече за ПП-ДБ: "В единия случай казват "Бойко помогни", след това "виновен е за всичко".

"Ние ще решаваме с кого ще управляваме. За това правихме всички компромиси, за да има понеделник правителство. ДПС не е участвало в нито един миг в преговорите между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ", каза още той.

Виж коментарите (2)

Още по темата (944):
23.07.2024 Денков: Не съм предлагал Николай Ненчев за посланик на България в Украйна
23.07.2024 ПП: Кабинетът "Денков" е оставил България с най-нисък дълг в ЕС
08.04.2024 Николай Денков пред посланици: Корупцията в България е свързана с Русия
07.04.2024 Карлос Контрера: Лена недоволства от състава на служебния кабинет
07.04.2024 Браншови организации настояват Зарица Динкова да остане министър на туризма
05.04.2024 Петков: Борисов и Пеевски изнагляха
Още новини от Национални новини:
Ад на магистрала "Тракия"!
Meteo Balkans с пълна прогноза за месец май
Доц. Наталия Киселова: Скандал може да стане от най-малкото
Промени в здравните досиета на българите
Много студена сутрин ни очаква
Премиерът Желязков в Стара Загора: Над 2% са разходите за отбрана...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).