Бойко Борисов: Алтернативата са нови избори веднага

5563
12

Алтернативата е нови избори веднага. Това каза в интервю за предаването на Нова телевизия "Здравей, България" Бойко Борисов - лидер на ГЕРБ. 
"Актуализацията на бюджета е глупост. Станишев вчера съобщи лъжа - че имат да връщат 800 млн. мой кредит, тези хора лъжат. Ако излязат и кажат дата за предсрочни избори, убеден съм, че протестиращите ще се приберат вкъщи и ще имаме възможност да направим промени. Ние ще участваме дейно", каза Бойко Борисов
"Не трябва да има и по-следващи избори, защото това вече ще е лудост. Готов съм да седна и да говоря с всеки, когато има разум" - каза Борисов. 
40 дни протести изнервят и полицаите, но и протестиращите. Надали при това положение председателят на Народното събрание има нужда да бъде в Белград. 
"Явно се беше почерпил добре и затова реши да съобщи на депутатите, че на другия ден не трябва да са на работа", допълни още лидерът на ГЕРБ.

Виж коментарите (12)
Още новини от Национални новини:
Минус 2 градуса са измерени в Южна България тази сутрин
Днес е летен Никулден – какви са народните поверия
866 души у нас, 24 400 в Европа: Жегата вече убива по-бързо от пъ...
Демерджиев отново в МВР! Първият министър със завръщане
Адвокат: Един подпис при оглед на имот може да ви струва хиляди е...
Шкварек срещу ПП-ДБ: Нарцистични и неадекватни сте


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).