Бойко Борисов: Aбсурдна e евентуална коалиция с БСП

5014

Премиерът в оставка Бойко Борисов заяви, че е по-добре да има правителство на малцинството, отколкото широка коалиция, да се знае кой управлява и кой носи отговорност. 
Преди две години направих такъв компромис - изключително трудна работа, компромисите винаги се трупат на голямата партия, каза Борисов и заяви, че който спечели изборите, трябва да си направи правителство и да управлява, съобщава БТА. 
Премиерът определи като невъзможна и абсурдна евентуална коалиция с БСП при следващо управление. 
Как ще направим с БСП коалиция, ще махнем плоския данък, ще въведем прогресивен, абсурд - не е възможно, посочи премиерът.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Времето разцепва България на две днес: Ето къде ще ударят мощни г...
Туристи по морето: Всички цени са пълен шок. Рибена супа - 10,70 ...
Нов по-висок данък при всеки следващ имот удря собствениците
Разочарование по плажовете: Ново замърсяване с мазут по Южното Че...
БАБХ изтегли от пазара 6000 кг продукт с етикет "краве масло", ок...
Експерт: На практика няма пари за пенсии и заплати при сегашното ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).