Бандити, маскирани като продавачи на грозде, ограбват туристите в Слънчев бряг, пише "Телеграф".
Десетки летовници вече са ужилени от новата схема на измамниците, които си спечелиха прозвището "Плодчетата". Нападенията стават посред бял ден на плажа, по крайбрежната алея или в центъра на курорта.
Крадците носят кошници с грозде или други плодове и внимателно подбират жертвите си. След това приближават и ловко разсипват плодовете, като инсеценират, че са били блъснати от набелязания турист.
Следва скандал, а бандитите искат от "виновника" да им плати щетите. Щом чужденецът извади портфейла, мнимите продавачи го дръпват от ръцете му и изчезват.
Криминалистите вече са влезли в дирите на някой от ловките измамници и крадци. Съвсем скоро из Слънчев бряг ще бъдат разлепени снимките на някой от тях, придружени с предупредителни плакати.
Бандити, маскирани като продавачи на грозде, ограбват туристите в Слънчев бряг
© Plovdiv24.bg








Анонимен
на 04.08.2013 г.
скоров слънчев браг само мангалите ще си останат ушев спим спим
Анонимен
на 04.08.2013 г.
Къде са тъпите полицай?Ако е за някой рушвет,никнат като гъби, но за работа!!!!!!!!!!
Анонимен
на 04.08.2013 г.
От ромския етнос са ,аз познах !
NFC
на 04.08.2013 г.
Станах свидетел на това още миналата година питам се ПОЛИЦИЯТА КЪДЕ Е??????????????????????
Лют Пипер
на 04.08.2013 г.
Полицаите вместо да разлепят плакати за предупреждение на туристите да си вършат работата. В храсталаците на Слънчев бряг например пребивават цигански катуни, които вършеят цяло денонощие. Къде е полицията? В София, край Парламента, да пази бат'Сали Етиката и Данчо Ментата.
Mourinho
на 04.08.2013 г.
Познайте от раз от кой етнос са тези бандити?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!