Автобусът от Бургас за Варна се запали и изгоря в движение, пътят е затворен

12191
1

Около 13.10 ч. Днес по пътя Слънчев бряг - Обзор,малко след осморката и ханска шатра, водачът на автобус, пътуващ от Бургас за Варна, собственост на несебърска фирма, забелязал че от двигателя излиза дим.

Шофьорът воевременно е отбил от пътя и без да губи самообладание евакуирал на безопасно разстояние близо 30 - те пътници, повечето българи и багажа им. Предприел потушаване на възникналото запалване, но пламъците обхванали целия автобус, който изгорял напълно.

От инцидента няма пострадали и нанесени материални щети освен по автобуса. Пътниците са прехвърлени на друг автобус и вече пътуват за Варна.

Пътната отсечка е отцепена до изтегляне на изгорелия автобус, трафикът е пренасочен през дюленския проход.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Разочарование по плажовете: Ново замърсяване с мазут по Южното Че...
БАБХ изтегли от пазара 6000 кг продукт с етикет "краве масло", ок...
Румен Радев категоричен за минималната заплата, бюджетът започва ...
Пуснаха фалшиво масло Deutsche Markenbutter, пълно с вредни мазни...
Любовна драма със състезателка от националния ни отбор е основнат...
Правителството замразява минималната заплата на 620 евро до 2028 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).