Александър Йорданов: Това е антибългарски метеж, а не протест

5371
4

Те сами са се затворили в малко и тясно пространство. Други ги наричаха "катун", но в тези 30 дни станахме свидетели на метеж, не на протест, направляван от лица с престъпни намерения. Тяхната цел е да избягат от правосъдието и да  използват наивността на младите и по-възрастни хора. Това каза за "България сутрин" Александър Йорданов.

По думите му този метеж можело да се нарече ляво екстремистки. 

"За да има протест, има закони в ЕС, трябва да се поиска разрешение от общината", допълни той.

"Не може от нарушаване на закони да ползваш права. Този метеж е недемократичен и е антибългарски", допълни Йорданов.

"Президентът Румен Радев иска да използва случващото се, за да може след година да поиска от тях преизбирането си за втори мандат", коментира събеседникът.

"Когато стане трудно, всички плачат за държавата, а когато е нормално - щракат с пръсти. Днешният метеж е срещу политици, които искат да ни отдалечат от Кремъл", каза той.

Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
Той ще бъде кандидат за президент на България
Новината на деня дойде от Раковски: Бивш министър напусна политик...
Те са баща и син, собственици са на магазините "Зора" и са родени...
Българка остана без книжка в Гърция, нарече новите правила там ск...
КЗК: Почваме всички плажове, ще продължим по ресторанти и хотели
НИМХ публикува 7-дневна прогноза


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).