Снощи около 18.00 ч. в Смолян на ул. "Полк. Дичо Петров" при извършена полицейска проверка от служители на РУ-Смолян и направен личен обиск на двама мъже, е установено, че Д. С. /30-годишен/ от Смолян и А. Я. /27-годишен/ от Пловдив притежават суха тревна маса с тегло съответно по 0,6 грама и 0,4 грама.
При направения полеви тест за наркотични вещества реагира на марихуана. Двамата са задържани за срок до 24 часа в РУ-Смолян и срещу тях са образувани незабавни производства.
Полицията хвана пловдивчанин с 0,4 грама марихуана
© Plovdiv24.bg








Чеп За Зейе
на 24.02.2016 г.
"Направения полеви тест" :Д :Д сиг са обединили 2те количества, за да съберат достатъчно за полеви тест :D :D :D
Arbiter Mundi
на 24.02.2016 г.
уаааауууу това огромно количество дори няма да ме ''хване'',ако ще да е в най-високата степен на активно вещество,палячовци некадърни!!
Горе Главата
на 24.02.2016 г.
Браво на родната милиция!Такъв сериозен удар върху търговията с марихуана не е имало скоро!Браво господа!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!