Криза във волейболното Локо

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
11:14 / 17.09.2007
1291
- Мизерията натисна волейболния "Локомотив" броени дни преди старта на първенството, съобщи Пловдивски ТРУД. Играчите на треньора Валери Чангалов разполагат с една топка "Миказа" и нямат никаква екипировка. "Картината е отчайваща", призна Чангалов.

Светъл лъч за "Локо" е финансовата инжекция от уикенда - волейболистите взеха заплати за месец август. Парите са от последните договори на играчите от "ерата Любо Герасимов". Състезателите имат нови контракти с дата 1-ви септември, но те са висящи, защото новият УС начело със Сергей Стойков няма регистрация. Тя е блокирана от жалба в съда на Каспар Симеонов. Делото по казуса е на 27 септември.

18 волейболисти тренират при Чангалов. Той води преговори за връщане в отбора на либерото Атанас Митев, който е собственост на "Балканстрой" (Разлог). Уточнени са контроли с "Казанлък" и "Арда" (Кж). Междувременно волейболната федерация засили пети отбор в групата, на която "Локо" е домакин на старта на шампионата на 10 октомври. Пловдивчани приемат в зала "Строител" и ВК "Калиакра". Другите състави, които ще се борят в Пловдив, са "Лукойл", ЦСКА и "Казанлък".



Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 5
Днес: 3
»


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).