Спартак привлече трети нов

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
09:01 / 12.06.2007
839
Трети нов футболист подписа договор със Спартак Пд днес. Това е нападателят Петър Кънчев, който до момента защитава цветовете на Несебър. Този сезон Кънчев изигра 27 мача са несебърци, като отбеляза 17 гола, като три от тях са от дузпи. Този сезон футболистът остана на второ място в голмайсторската листа след Мирослав Миндев от Сливен. Кънчев е роден на 4 септември 1977 г. Играл е за Нефтохимик, Видима-Раковски, Академик (Свищов), Локомотив (ГО), Камено, а от есента на 2005 г. е в Несебър.

Нападателят подписа договор за 2 години, като идва със статут на свободен агент. Преди Кънчев Спартак (Пд) се осигури услугите на Красен Трифонов също от Несебър и Йордан Христов от Марица. Очаква се до дни да бъдат привлечени още четирима нови футболисти.

В същото време се разбра, че Христо Сталев ще разтрогне договора си със Спартак на предстоящия арбитраж на 21 юли. На Йонко Неделчев също няма да се разчита през новото първенство



Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
»


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).