Разследващите органи погнаха издънката от VAR-буса, БФС с първа реакция

4179

Кадър от буса за Видеоарбитраж (ВАР) на мача ЦСКА - Локомотив София разбуни духовете у нас. Преди началото на мача от Първа лига се вижда как видеооператорът гледа сайт за залози.

Специално за bTV председателят на съдийската комисия Станислав Тодоров разкри, че човекът няма общо с БФС и всички са били шокирани от гледката.

"От вечерта съм запознат със случая, футболният съюз също е запознат и е взел мерки спрямо тоя човек. Той е даден на съответните органи за разследване. Най-важното нещо, което искам да кажа е, че той е служител на Hawk-eye (фирмата, отговаряща за VAR) и няма нищо общо с футболния съюз, със съдийството. Футболният съюз плаща на Hawk-eye за VAR-системата и нямаме никакъв ангажимент към този човек.", заяви Станислав Тодоров.


Още по темата: Първа лига, сезон 2024/2025
Всички новини по темата: (561)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).