Шеф в Ботев се включи в тренировките на Керкез
Тийм мениджърът на Ботев (Пловдив) - Филип Филипов, се включи в тренировъчния процес на "канарчетата".
Бившият защитник на "жълто-черните" взе участие в една от игрите, които Душан Керкез организира за отбора, видя Plovdiv24.bg.
Филипов е в отлично физическо състояние и редовно участва в някои от упражненията на пловдивчани.
В утрешния ден Ботев ще изиграе предпоследната си контрола в Турция, която е срещу руския Рубин.