Керкез: Всеки мач играем под напрежение, след бурята ще дойде и спокойствието

4010

Треньорът на Ботев Пловдив - Душан Керкез, обяснимо бе в отлично настроение след победата с 5:3 в гостуването на стадион "Христо Ботев" във Враца. Той подчерта, че на няколко пъти отборът му е върнал съперника в мача с фрапантни грешки, но заслужено е спечелил трите точки.

"Получи се страхотен мач за феновете. Имаше много промени и обрати. Искам да поздравя моите футболисти, които показаха характер и качество. Случват се грешките, когато играем всеки мач под напрежение. Наши грешки връщаха Ботев Враца в двубоя, но трябва да кажем, че не е лесно да се играе срещу този отбор. 

Не искам да получаваме толкова голове. Тренираме обаче много добре и днес футболистите се раздадоха напълно. Ние продължаваме да работим и обещаваме, че ще даваме всичко", заяви Душан Керкез.

В края на интервюто треньорът на "канарчетата" си направи шега с наставника на България U21, като поиска кафе от Александър Димитров за пускането в игра на Атанас Чернев.




Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2023/2024
Всички новини по темата: (1273)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).