Фенове на Ботев припомниха два големи жеста на "Голиат от Добринище"
Привърженици на Ботев (Пд) използваха стрпаницата си във Фейсбук "Ultra Tosko", за да припомнят два красноречиви жеста на бившия футболист на "жълто-черните" Борис Галчев.
Ето какво написаха от "Ultra Tosko" по темата:
Борис Галчев бе малко с нас, само близо година, но всеки мач го играеше със зъби и нокти за фланелката.
Този Голиат от Добринище не забрави къде е ял бял хляб и стана част от акцията ни "Кауза Колежа" през 2016 година като плати таксата от 24 лв. за картата си. Боби Галчев дари известна сума и за животоспасяваща операция на наш привърженик, Николай Попов.