Ботев отказа да вземе Георги Бачев

886
2

Ботев (Пловдив) ще се готви в град Баня от 8 до 18 февруари следващата година при провал на планирания по същото време лагер в Северна Италия, съобщиха от ръководството на клуба.
"Жълто-черните" началници искат да са готови с всякакви варианти и от утре започват преговори с български отбори за евентуални контроли, в случай, че се провали пътуването до Апенините.

Очаква се след заседанието на Арбитражната комисия на БФС, насрочено за 10 януари, Ботев да привлече един футболист, който ще разтрогне договора си с тима си от "А" група.

От сайта на фенклуба Ботев 1912.com, който сътрудничи на футболния клуб при изнасянето на информация пред медиите съобщиха, че шефовете на Ботев са се отказали да привлекат напускащия Вихрен (Сандански) Георги Бачев, към когото интерес проявяват български и гръцки елитни тимове.

Все още не е отпаднал варианта халфът на Ботев Атанас Въргов да бъде продаден в отбор от Австрия или Швейцария.

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).