Трагедия в Пловдивско: Майка намери сина си обесен

10131

50-годишен мъж е бил открит обесен в Хисаря, съобщи "Подбалкански новинар". Майка му се натъкнала на ужасяващата гледка в петък вечерта около 19 часа.

Иван Л. висял на греда в таванското помещение в семейната къща в курортното градче. Според местните жители, които го познавали той бил скромен, тих и трудолюбив човек. Не е бил женен, липсват данни да е страдал от тежко заболяване. Иван Л. не е оставил предсмъртно писмо. Основната версия, върху която работят разследващите е самоубийство.

Жителите  в квартал "Момина баня" в Хисаря, където е къщата на Иван Л. са потресени от трагедията и недоумяват как се е стигнало до смъртта му.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
МВР Пловдив: Малолетно дете е в критично състояние след падане с ...
Моторист загина в Розино след удар в стълб
Измама в село до Пловдив! Хакнаха телефона на селски лекар, за да...
Трима загинаха, а един е в критично състояние след тежка катастро...
Заради натрупани ипотеки: ЧСИ с шеста публична продан на стопанск...
Голям бизнес на тезгяха за милиони: Мащабно предприятие на груб с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).