Тежката катастрофа край Цалапица взе втора жертва

38857
5

Вече има втора жертва след тежката катастрофа край Цалапица, научи Plovdiv24.bg. На път за болницата е загинал още един от тежко пострадалите при мелето. Той е на 45 години.

Припомняме, че на място загина 53-годишен мъж от ударения бус.

Ето и по-ранната информация на полицията: Лек автомобил "БМВ" с бургаска регистрация навлязъл в лентата за насрещно движение и се ударил в микробус "Форд Транзит". На място загинал 53-годишен пътник от втория автомобил, а други четирима са откарани в болница за оказване на спешна медицинска помощ.

Кръвна проба за алкохол е взета от 26-годишния водач на "БМВ"-то и 46-годишния шофьор на форда.

Местопроизшествието е запазено и посетено от служители на РУ - Стамболийски. До приключване на огледа движението в района е затруднено и се регулира от полицейските служители. Продължава работата по изясняване на причините и обстоятелствата около тежката катастрофа.

Виж коментарите (5)
Още новини от Регионални новини:
Ученици от Сопот спечелиха националното състезание "Млад спасител...
Стотици калинички озариха Асеновград по време на уникалния ритуал...
"Европейски пътища": Ангажирани сме ремонтът на пътя Михилци – Хи...
Директорът на БАБХ-Пловдив: Евтаназирахме 30 овце в Първомай, соб...
Напрежение в село Храбрино заради дълбок изкоп, застрашаващ единс...
Вълшебството на обичая "Калиница" ще разкраси Асеновград отново


Виж още: