Сбиване в асеновградски ресторант, млад мъж е в болница
Двама младежи са заподозрени за побой в Асеновград. В събота в районното управление постъпил сигнал, че 34-годишен мъж от града е приет в болница след сбиване в ресторант на ул. "Васил Левски". По случая било образувано досъдебно производство по чл. 129, ал.1 от НК. В хода на предприетото издирване служителите на реда установили, че извършители са двама 24-годишни асеновградчани, които са били задържани за едно денонощие.