Пирински откри пресклуб на БТА в Пазарджик

1225

От вчера официално в Пазарджик работи пресклуб на държавната информационна агенция. Той се помещава в сградата на областната администрация и разполага с модерни средства за комуникация и обзавеждане.

На церемонията по откриването присъстваха председателят на НС Георги Пирински, депутатите Костадин Кобаков, Марко Мечев, Валентин Милтенов, кметът на Пазарджик Иван Евстатиев, председателят на ОбС Тодор Попов, ексобластният управител Иван Димитров и ексдепутатката Милена Милотинова, както и спонсори на клуба, сред които изпълнителният директор на “Асарел Медет” Лъчезар Цоцорков.
Пазарджик е седмият областен град, в който Агенцията открива свой пресклуб, с което поетапно се реализира идеята Национален пресклуб БТА, обясни шефът й Максим Минчев. Информацията е на Pa-media.net.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Възрастен мъж е бил пребит от двама младежи в село край Пловдив
Жестока челна катастрофа в Стамболийски
Инцидент: Сериозно задръстване след катастрофа до Пловдив
В Раковски откриха статуя на папа Франциск
Нова пътна връзка в Асеновград улеснява трафика към Пловдив
Мъж изгоря в къщата си в Брестовица


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).