Мотриса блъсна "Ауди", то пък се натресе на "Субару"
Двама мъже бяха ранени при катастрофа на охраняем прелез до Ново село. Вчера около 18.30 часа лек автомобил "Ауди 80", управляван от Ф.М./ 36 г./ от Пещера, при нормално работеща светофарна уредба и спусната бариера навлязъл в жп прелеза и бил блъснат от дизелова мотриса, движеща се от Пловдив за Пещера.
При удара леката кола се завъртяла, ударила се в предпазната мантинела и после - в изчакващия в насрещната лента лек автомобил "Субару Трибека". При инцидента са пострадали водачът на аудито, който е с натъртвания по тялото, и спътникът му С.Т./19 г./ - той е с натъртвания и извадено рамо. След оказаната им медицинска помощ двамата са изписани за домашно лечение.