Хванаха Дявола при спецакция на полицията в Пазарджик, плаши униформените с питбули

14400
4

Дилър на наркотици е задържан при акция на ченгетата от Пазарджик. Полицаите атакували жилището на стария си познайник Георги Димов, на 29 г. от Пазарджик, с прякор Дявола. Мъжът е криминално проявен, лежал е в затвора като част от организирана престъпна група за разпространение на наркотици, по-известна като "Монопола".

При извършеното претърсване в жилището му били открити 1.305 килограма суха листна маса, която реагирала положително на марихуана. Освен това е открит и плик със 635 грама прах, който се оказал амфетамин. Дрогата е иззета, а Дявола е задържан за срок от 24 часа.

За случая незабавно е уведомена прокуратурата, като срокът на задържането му е удължен със 72 часа. Продължава работата по документиране на престъпната му дейност. С цел да затрудни влизането на органите на реда в къщата си той е разположил в двора и вътре 4 големи бойни питбули. Това обаче не спряло полицаите и белезниците щракнали на ръцете на Дявола.



Източник: Блиц
Виж коментарите (4)
Още новини от Регионални новини:
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Факелно шествие за първи път в Асеновград
Липсата на лекари затваря детското отделение в Карлово
Хлебарница на тезгяха: ЧСИ разпродава имот на кооперация в Първом...
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).