Двама млади в болница след вчерашната катастрофа до Пловдив
Двама шофьори са в болница след сблъсъка на пътя между Пловдив и Куклен, за който Plovdiv24.bg единствен ви информира. Сигналът е подаден в 19.30 часа вчера чрез телефон 112.
По първоначални данни лек автомобил "Тойота", управляван от 22-годишен асеновградчанин, навлязъл частично в лентата за насрещно движение и се ударил в лек автомобил "Ровър" с 23-годишна водачка от село Брестник.
Двамата са настанени в болница за наблюдение. Взета им е кръвна проба за алкохол. Медицинска помощ е оказана на 23-годишен пътник от първата кола. Работата по случая продължават служители на сектор "Пътна полиция".